Програма

Концепція табору поєднує ефективне навчання, інтелектуальний розвиток, активний відпочинок та оздоровлення. Крім 30 годин мовних занять, програма табору містить безліч спортивних, творчих та інтелектуальних активностей на свіжому повітрі, спрямованих на всебічний розвиток дитини, розкриття талантів, творчих здібностей, формування нестандартного мислення, розвиток лідерських якостей та вміння самостійно приймати рішення.
Програма розробляється командою досвідчених педагогів, психологів та івент-менеджерів, щорічно доповнюється та вдосконалюється. Тематика заходів підбирається з урахуванням актуальних інтересів дітей на основі популярних ігор, фільмів, дитячих серіалів та інших захоплень, щоб зробити її максимально захоплюючою, цікавою та близькою для сприйняття дітей.

Детальніше про програму літа 2024

💂 Розмовні клуби з англійської 

Учасники зануряться в англомовне середовище, що допоможе їм не тільки розширити словниковий запас, але й набути впевненості у вільному висловленні своїх думок англійською.

🕵‍♀️ Захоплюючі квести та пригоди 

Незабутні пригоди під відкритим небом, де кожне завдання перетворюється на захоплюючу мандрівку з новими відкриттями та враженнями.

💰 Тренінги з фінансової граматності 

Практичні заняття, де діти навчаться основам управління проектами, підприємництва та інвестування, отримуючи цінні знання для майбутнього.

⚾ Спортивні ігри

Американський бейсбол, стрільба з лука і волейбол стануть незмінною частиною нашого літнього табору, де кожен зможе показати свою майстерність і взяти участь у дружніх матчах.

🏊‍♂️ Купання в басейні з підігрівом 

Це мабуть найпопулярніша серед літніх активностей! У компанії великого фламінго і єдинорога завжди проходить дуже яскраво.

🎨 Творчі майстер-класи 

Діти візьмуть участь у майстер-класах з малювання акриловими фарбами і створення сувенірів на памʼять. 

🏞️ Екскурсії до природних та історичних місць 

Відвідування мальовничих локацій, знайомство з культурою та історією регіону, що сприяє всебічному розвитку особистості.

🐑 Спілкування з тваринами 

це унікальна можливість для дітей відчути близькість з природою та отримати позитивні емоції від спілкування з милими овечками.

🎬 Кіносеанси під відкритим небом 

Перегляд надихаючих фільмів англійською мовою, що не тільки розважає, але й сприяє покращенню мовних навичок.

🎉 Дискотеки біля басейну зі світломузикою 

Вечори перетворюються на захоплююче шоу з живою музикою, танцями та незабутніми враженнями, що дарують радість та чудовий настрій.

🔥 Сауна ввечері, якщо прохолодно 

Забезпечує відмінну можливість для відновлення та релаксації після насиченого дня, сприяє здоров'ю та доброму самопочуттю.

🍢 Посиденьки біля ватри з маршмелоу 

Вечірні зібрання біля вогнища зі смаженням маршмелоу - ідеальний спосіб завершити день, поділитися історіями та зміцнити дружбу.

Відправте заявку

і подаруйте щасливі канікулиВашій дитині

Illustration

Карпатис. Славське, Львівська область

Які зміни Вам підходять?

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Закарпаттяс. Вишка, Закарпатська область

Які зміни Вам підходять?

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.