Безпека та медичне обслуговування

Адміністрація дитячого табору La La Wood приділяє особливу увагу безпеці дітей під час перебування в таборі: • територія готельного комплексу закрита, огороджена та цілодобово охороняється. На території комплекса ведеться постійне відеоспостереження; • підчас нічного відпочинку за територією готелю і всього комплекса спостерігає нічний черговий; • имліди цілодобово перебувають поруч із дітьми та супроводжують на всі заходи; • адміністрація табору і медпрацівник завжди на зв'язку з батьками; • щоденні відео/фото-звіти на наших соціальних ресурсах, у месенджері батькам;
У таборі цілодобово перебуває лікар і є необхідний мінімум надання першої медичної допомоги. За 8 км від готелю в місті Берегомет є лікарня, при необхідності і з дозволу батьків завжди готові доставити туди дитину.
Лікар 2 рази на день проводить температурний скринінг дітей та дорослих, стежить за дотриманням медичних та санітарних норм на території комплекса, контролює наявність санітайзерів та режим провітрювання приміщень. Лікар контролює прийом ліків дітьми у разі, якщо дитина повинна приймати ліки протягом відпочинку, також відповідає за дотримання обмежень у харчуванні для дітей з алергією та непереносимістю.
Усі діти застраховані, страховка поширюється на час трансферу та перебування у таборі. Страхування покриває COVID-19.

Відправте заявку зараз

і подаруйте щасливі канікулиВашій дитині

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.

Made with