Про La La Wood

La La Wood – приватний табір (60 діточок в зміні) в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. Цікава англійська у поєднанні з яскравими літніми розвагами – це чудова можливість якісного та корисного відпочинку. Наш табір було створено за підтримки ООН.
Наша локація — безпечний закритий котеджний комплекс в горах у лісі. Казкові пейзажі і найчистіше в Україні повітря!
Програма табору містить 30 годин розмовної англійської та розрахована на дітей віком 9-14 років з будь-яким рівнем володіння мовою. У зміні не більше 60 осіб, які розділені на групи по 9-10 осіб для максимальної ефективності програми. З дітьми працюють тимліди - дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл.

Наші методики спрямовані на розкриття потенціалу і талантів дитини, основним принципом під час реалізації програми є відсутність примусу. Ми будуємо заняття так, що кожна дитина вибирає ті активності, які їй цікаві, і при цьому бере на себе відповідальність. Поєднання щирого інтересу та самостійності дають дуже високий результат та ефективність навчання. Ми формуємо внутрішню мотивацію, інтерес та любов до вивчення англійської мови, що є безцінним у довгостроковій перспективі.
А ще La La Wood - це нові друзі, нові скіли, яскраві емоції та враження, безліч крутих фото та відео, незабутня атмосфера табору з вечірніми багаттями, піснями, гітарою, веселощами в басейні, походами в ліс та пікніками, драйв, азарт, перемоги, нові емоції та просто щастя - все, що потрібно, щоб запам'ятати це літо надовго і повернутися ще багато разів!

Illustration

Відправте заявку зараз

і подаруйте щасливі канікулиВашій дитині

Які зміни Вам підходять?

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.