Про La La Wood

La La Wood – приватний табір (60 діточок в зміні) в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. Цікава англійська у поєднанні з яскравими літніми розвагами – це чудова можливість якісного та корисного відпочинку. Наш табір було створено за підтримки ООН у 2016 році.
Наша локація — безпечний закритий котеджний комплекс в горах у лісі. Казкові пейзажі і найчистіше в Україні повітря!
Програма табору містить 30 годин розмовної англійської та розрахована на дітей віком 9-14 років з будь-яким рівнем володіння мовою. У зміні не більше 60 осіб, які розділені на групи по 9-10 осіб для максимальної ефективності програми. З дітьми працюють тимліди - дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл.

Наші методики спрямовані на розкриття потенціалу і талантів дитини, основним принципом під час реалізації програми є відсутність примусу. Ми будуємо заняття так, що кожна дитина вибирає ті активності, які їй цікаві, і при цьому бере на себе відповідальність. Поєднання щирого інтересу та самостійності дають дуже високий результат та ефективність навчання. Ми формуємо внутрішню мотивацію, інтерес та любов до вивчення англійської мови, що є безцінним у довгостроковій перспективі.
А ще La La Wood - це нові друзі, нові скіли, яскраві емоції та враження, безліч крутих фото та відео, незабутня атмосфера табору з вечірніми багаттями, піснями, гітарою, веселощами в басейні, походами в ліс та пікніками, драйв, азарт, перемоги, нові емоції та просто щастя - все, що потрібно, щоб запам'ятати це літо надовго і повернутися ще багато разів!

Illustration

Цього сезону на двох локаціях!

Надзвичайно мальовничі і затишні готельні комплекси в курортних регіонах Карпат

Illustration

Карпати

с. Славсько, Львівська область

Дізнайтеся детальніше про локацію та умови проживання

Illustration

Закарпаття

с. Вишка, Закарпатська область

Дізнайтеся детальніше про локацію та умови проживання

Відправте заявку

і подаруйте щасливі канікулиВашій дитині

Illustration

Карпатис. Славське, Львівська область

Які зміни Вам підходять?

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Закарпаттяс. Вишка, Закарпатська область

Які зміни Вам підходять?

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.