Про La La Wood

Різдвяний La La Wood — це чарівна зимова пригода, Christmas fairy-tale, що подарує величезний кучугур яскравих вражень! La La Wood – приватний табір (60 діточок в зміні) в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. Нова супер-крута святкова програма!
Наш табір проходить щорічно з 2016 року, має цікаву концепцію і багаторічний бекграунд у наданні унікального досвіду для дітей. Ми об'єднуємо ефективне навчання, інтелектуальний розвиток, активний відпочинок та оздоровлення в єдину концепцію табору. Позитивна атмосфера та авторські методики вивчення англійської мови роблять навчання легким і захоплюючим для дітей. Наша програма включає безліч спортивних, творчих та інтелектуальних активностей на свіжому повітрі. Ми прагнемо розвивати та надихати дітей через широке розмаїття вражаючих заходів, подій і пригод.

Табір La La Wood — це:Обмежена кількість учасників: Ми обмежуємо кількість дітей у зміні до 60 осіб. Це дозволяє нам надати індивідуальний підхід до кожної дитини.
Самостійність та відсутність примусу: Наша методика базується на відсутності примусу. Діти обирають активності, які їх цікавлять, і беруть на себе відповідальність за свої дії.
Розкриття потенціалу та талантів: Ми спрямовуємо всі зусилля на розкриття потенціалу та талантів кожної дитини. Наш підхід дозволяє їм вибирати та розвивати те, що їх найбільше цікавить.
Внутрішня мотивація: Ми формуємо внутрішню мотивацію дітей, стимулюючи їх цікавість та любов до вивчення англійської мови. Це надає надзвичайно цінний навчальний досвід для майбутнього.
Наш табір - це місце, де діти не лише весело проводять час, але і ростуть як особистості, розкриваючи свій потенціал і впевненість у собі.
А ще La La Wood - це нові друзі, нові скіли, яскраві емоції та враження, безліч крутих фото та відео, незабутня атмосфера табору з вечірніми шоу, затишними посиденьками, піснями, гітарою, зимовими веселощами, походами в ліс, цікавими поїздками і походами до місцевих краєвидів, драйв, азарт, перемоги, новий досвід та просто щастя - все, що потрібно, щоб запам'ятати цей час надовго і повернутися ще багато разів!

Illustration
Illustration

Забронюйте тур

і подаруйте щасливі канікулиВашій дитині

Дякую!


Can't send form.

Please try again later.

Made with